Zielone Bemowo
Zadzwoń 22 221 81 90
3

Osiedle

Poznaj Zielone Bemowo

Zaprojektowane z myślą o Tobie

Niska, kameralna zabudowa, duże okna, przestronne balkony, nowoczesny design budynków, a także nieszablonowy projekt otoczenia sprawiają, że nikt, komu zależy na jakości i dopracowanym standardzie miejsca, w którym żyje nie będzie zawiedziony.

Osiedle realizowane jest w dwóch etapach – budowa etapu I (3 budynki) została zakończona. Trwa roku realizacja etapu II (4 budynki). Planowany termin zakończenia budowy II etapu to 4 kwartał 2020 r.

Twój dom wśród zieleni

Idealne dla singli, rodzin z dziećmi, osób starszych – wszystkich, którzy są miłośnikami kojącego wpływu zieleni na otoczenie. Zapewni je 24 000 m2 powierzchni przeobrażonej w klimatyczny, miejski ogród tworzący prawdziwą oazę ciszy, spokoju i piękna.

Wygoda i bezpieczeństwo

Dwa duże place zabaw stanowią atrakcyjne miejsce dla dzieci, a siłownia plenerowa pozwoli na oszczędność czasu i przyjemność z ćwiczeń na świeżym powietrzu. Brak ruchu samochodowego wewnątrz osiedla czyni to miejsce bezpiecznym i przyjaznym dla jego mieszkańców.

Sprawdź dostępne mieszkania i rozpocznij planowanie nowego, lepszego życia dla Ciebie i Twoich bliskich na osiedlu Zielone Bemowo!

Zobacz mieszkanie

Plan osiedla

ZB

Budynek B2

Mieszkania 2 - 4 pokojowe.

Liczba dostępnych mieszkań: 23

- Etap I

- Etap II

- Place zabaw i tereny rekreacyjne