Zielone Bemowo
Zadzwoń 22 221 81 90
3

Budujemy z sercem i duszą

Cordia Logo
 • 5500

  Mieszkań sprzedanych

 • 14600

  Zadowolonych klientów

 • 15 lat

  Doświadczenia na rynku nieruchomości

 • 3700

  Mieszkań w trakcie budowy

Wiodący węgierski deweloper mieszkaniowy

Cordia należy do grupy Futureal, jednego z największych
przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej.
Realizujemy projekty w Polsce, Rumunii i na Węgrzech.

Jesteśmy liderem na rynku w Budapeszcie, gdzie tworzymy
prestiżowe projekty w centrum miasta oraz na przedmieściach.

Rzetelność i niezawodność

Projekty realizujemy terminowo, kładąc nacisk na wysoki standard i
perfekcję wykonania. Nasze rosnące portfolio projektów w Polsce,
oprócz osiedla Zielone Bemowo, to dwa zrealizowane projekty w
Krakowie i kolejne w budowie.

Doświadczenie, któremu możesz zaufać

Swoją pozycję wzmacniamy od ponad 15 lat, zdobywając doświadczenie,
rozwijając się, korzystając z najnowocześniejszych technologii i
zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych
pracowników, którzy wraz z nami tworzą nasz sukces.

U podstaw działania leży stabilna i silna finansowo spółka,
gwarantująca absolutną pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji.

Sprawdź nasze pozostałe projekty

Horyzont Praga – w sprzedaży

Nowoczesne osiedle na Pradze Południe na zbiegu ulic Ostrobramskiej i Rodziewiczówny, na prawym brzegu Wisły. Horyzont Praga to projekt dla młodych, ambitnych i aktywnych osób, które poszukują wygody, bogatej infrastruktury pod ręką i doskonałej komunikacji z całym miastem. Osiedle składa się z budynku podzielonego na wyższą, 17-piętrową część oraz niższą, 5-piętrową i zawiera 164 mieszkania o zróżnicowanych metrażach na różne potrzeby. Od 35 m2 na niższych kondygnacjach do 128 m2 na wyższych piętrach. Każde mieszkanie wyposażone jest w przestronny balkon, taras lub ogródek. Rozkład lokali został starannie przemyślany pod kątem wygody mieszkańców - jasne, przestronne pomieszczenia i łatwe w aranżacji wnętrza. Budynek wyposażony jest w reprezentacyjne lobby, zielone patio, rowerownię dla mieszkańców oraz garaż podziemny.

Lotniczówka - w sprzedaży

Kameralny, 5-piętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Życzkowskiego 5 - w sąsiedztwie Parku Lotników Polskich i w odległości zaledwie 5 km od Rynku Głownego, zawierać będzie tylko 67 apartamentów o metrażach od 31 do 92 m2. Wszystkie apartamenty dostępne w ramach projektu będą charakteryzowały się przemyślanym i funkcjonalnym układem pomieszczeń, a dodatkowo wyposażone zostaną w duże okna zapewniające doskonałe doświetlenie lokali oraz przestronne balkony bądź tarasy o powierzchni sięgającej nawet 66 m². Na szczególną uwagę zasługuje również nowoczesna i elegancka elewacja budynku pokryta mineralnymi płytami klinkierowymi oraz zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale przestrzenie wspólne.

Supernova - sprzedane

Supernova to projekt dla osób, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań. To unikalna kompozycja tego, co w nowoczesnym budownictwie najważniejsze. Udało nam się połączyć doskonałą lokalizację z zielenią i spokojem, wygodę i komfort z kameralną zabudową i znaleźć wiele sposobów na to, aby codzienne życie mieszkańców było przyjemnie łatwe. Grono znakomitych architektów zadbało o to, aby piękna architektura wpisywała się w przestrzeń, wnosząc w nią powiew innowacyjności.

Cystersów Garden - sprzedane

Nowoczesna inwestycja w sercu Grzegórzek – przepięknej dzielnicy Krakowa. Lokalizacja pozwala dotrzeć wygodnie w każdy zakątek Krakowa, a na miejscu mnóstwo zieleni, wszechobecny spokój i doskonałe warunki do relaksu. Nie brakuje także rozbudowanej infrastruktury – sklepy, szkoły i wszystko to, co potrzebne na co dzień. Zróżnicowane metraże, odpowiadające potrzebom kupujących dla siebie i pod inwestycje, dopracowane detale – zarówno części wspólnych, jak i mieszkań, a wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców. Inwestycja stworzona została w technologii domów inteligentnych.

Nowe Bochenka - sprzedane

Wspaniale usytuowana lokalizacja na Podgórzu Duchackim w Krakowie. Doskonała komunikacja pozwala wygodnie dojechać w każde miejsce w mieście, a malownicze sąsiedztwo Parku Rzecznego Drwinka sprawia, że Nowe Bochenka to miejsce absolutnie wyjątkowe. Mieszkańcy znajdą w okolicy wszystko – szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy, punkty usługowe, centra handlowe, a nawet basen. Duży wybór zróżnicowanych metraży, każde z mieszkań dopracowane zostało w najdrobniejszych detalach. Nowe Bochenka to nowy wymiar budownictwa – bogata infrastruktura w pięknym, zielonym otoczeniu.